Popis lekcí

Jemná jóga

Čtvrtek 16:30 - lektorka: Karolínka Vaittinen 
 

I když páteří lekce budou především jemné jógové pozice, nahlédneme i do dalších systémů jako je třeba funkční pohyb, spiral dynamik, vývojová kineziologie, škola pánevního dna a dynamické cviky na mobilizaci kloubů či práce s hlubokým stabilizačním systémem. Vše bude provázáno důrazem na hluboké dýchání a správné provádění pozic, které napomáhají rozproudit lymfu, energii a povzbudit metabolismus i hormonální regulaci.

Lekce budou občas doplněny o použití pomůcek. 

Lekce je vhodná i pro úplné začátečníky a lidi bez předchozích zkušeností s jógou či jiným systémem pohybu.

Lekce je vhodná i pro těhotné ženy.

Těším se na vás ❤️

Úterý 19:30 - lektorka: Danielka Komárková

Projdeme společně pozicemi jógy tak, aby vyhovovaly každému individuálnímu tělu, občas k tomu využijeme i pomůcky.

Pozic budou navazovat v sestavách, abychom zachovali i plynulost, budeme v nich ale i zastavovat, aby si dech našel tělem přesně tu správnou cestu.

Často budeme u země, využijeme potenciál lehu a sedu, ale v každé lekci můžete čekat i uzemnění pevným stojem na nohou.

V každé lekci vás bude čekat i dechové cvičení, vedená relaxace, meditace a mantra společně s hudbně terapeutickým nástrojem (a samozřejmě aromaterapeutický olejíček)

Podle roční doby a fází měsíce se zaměříme na jednotlivé energetické dráhy, projdeme si i zamyšleními, která nám konkrétní čas nabízí.

Lekce je vhodná i pro těhotné ženy.

Moc se těším! ❤️

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací