Jogínci - popis lekcí

Jogínci 3 – 6 let

Tyto lekce pro naše malé jogínky jsou vedeny velmi hravou formou. Pomocí pohádky, příběhu, básniček a písniček projdeme lekcí. S lehkostí proplouváme pozice, nezapomínáme na relaxaci. V hodině používáme vhodné pomůcky pro děti, abychom udrželi jejich pozornost. Rodiče jsou vítáni ke společnému tvoření, cvičení, dýchání apod. (Rodiče jsou přítomni na lekci).

Jogínci 7 – 11 let

Děti mohou cvičit již delší a náročnější jógové sestavy, ale pořád cvičení udržujeme formou hry. V pozicích nezůstáváme příliš dlouho. Jóga by měla vést k celkovému uvolnění, sebeuvědomění, respektování sebe i druhých.

Jóga pro "náctileté" 11+

Jóga pro teenagery může již připomínat lekci dospěláckou. Důraz klademe na protažení a posílení svalů, ale také na relaxaci, které u této věkové skupiny není nikdy dost. Do lekcí jsou zařazeny prvky oblíbené acroyogy. Součástí lekce je uvědomění si dýchání a naučení se plného jógového dechu. Nezapomínáme však na hravost a radost ze cvičení. Vhodné pro "náctileté" 11 - 15 let.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací