Happyoga studio

Jógou k radosti

Jedná se o unikátní komorní studio jógy v samotném srdci malebného a kouzelného Starého Brna. Nabízíme lekce power vinyasa yoga, yin yoga, yin/yang yoga, prenatal/postnatal yoga, hormonální (vitální) jógahatha yoga, ashtanga yoga, mysore lekce, lunch yoga, lunch yoga fit and slim, jóga pro zdravá záda a také kurzy základů jógy, hatha jógy a vitální jógy či ranní jógy (sunrise) a dalších stylů, více informací najdete v popisu lekcí.

V našem studiu samozřejmě máme lekce pro naše malé a milé jogínky - dětská jóga.

Důraz ve studiu klademe na spojení přátelského prostředí a profesionálního přístupu. Naše filozofie je jednoduchá: Jógou k radosti.

Čím je Happyoga studio jiné?

V Happyoga studiu Vám poskytujeme ten nejlepší klientský servis. Garantujeme Vám, že s Vámi budou pracovat jen talentovaní a zkušení lektoři. Jsme komorní studio jógy a můžeme si tak dovolit přistupovat k Vám zcela individuálně. Jsme si vědomi toho, že každý klient k nám přichází s jinými potřebami a těší nás, že o ně jako tým Happyoga studia můžeme pečovat. Je nám ctí, že jste si za průvodce na své cestě k radosti vybrali právě nás!

Zvláštní důraz klademe na klidné a přátelské prostředí. Happyoga studio je místem, kde zapomenete na starosti všedního dne. Neboť každý má právo na chvíli pro sebe. Pocit pohody a klidu u nás navozuje už jen jedinečný pohled z oken sálů na Baziliku Nanebevzetí Panny Marie.

Požadujete od svého studia jógy spojení klidného a přátelského prostředí s naprostou profesionalitou? Pak je pro Vás naše Happyoga studio tím pravým.

Od prázdnin 2017 zajišťujeme ZDARMA pravidelné lekce jógy na hradě Špilberk - úterý v 18:00 hodin.

Příjemné letní lekce s krásnou atmosférou opravdu pro všechny ❤️

Chcete si Happyoga studio vyzkoušet?

Pak máte nyní jedinečnou příležitost!

Náš dárek pro vás: 3 lekce za 400 Kč

Nabízíme Vám tři lekce za pouhých 400 Kč. Tímto způsobem si můžete za sníženou sazbu naše lekce vyzkoušet a pochopit, proč tolik lidí mění prostřednictvím power yogy svůj život.

Každého z nás přivádí ke cvičení jiná cesta. Může to být cesta zlepšování kondice či zdraví, může jít také o cestu duchovní. Vyberte si tu svou. V Happyoga studiu Vás nikdo nehodnotí ani neposuzuje.

V Happyoga studiu se snažíme, aby byly všechny lekce vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií i fitness úrovní. Naše lekce jsou: zábavné, náročné a transformační.

Všichni naši lektoři jsou absolventy Power yoga akademie (vzdělávací centrum akreditované MŠMT) s bohatými zkušenostmi a dlouhou jógovou praxí.

Poděkování... Komu?

No přece paní Ing. arch. Radmile Velechovské a její pravé ruce Marcele Šťastné (www.raan-atelier.cz) za krásný návrh a úspěšnou realizaci interiéru našeho Happyoga studia - Home. Vytvořily jste jedinečný prostor, který dýchá a umožňuje dýchat. Prostor pro radost z jógy.

Další poděkování patří, za návrh a realizaci prostor v prvním patře s názvem SUN, panu Milanovi Kvardovi. Vytvořil vzdušný a klidný prostor pro naši další happy jógovou praxi. 

Poděkovat chceme také Radce Černocké za nápadité logo a elegantní grafické zpracování našich internetových stránek i všech tiskových materiálů a fotografce Michaele Mrázkové (www.mrazkova.com) za krásné fotky, které můžete na těchto stránkách obdivovat.

Děkujeme také Martinu Sládečkovi za pomoc s různými texty a textíky.

Jsme happy, že jste. :-)

Kde Happyoga studio najdete?

Jednoduše přijeďte na zastávku Mendlovo náměstí: tramvaje: č.1, 5, 6,  trolejbusy: č.25, 26, 35, 37. Autobusy č. 50, 44, 84. a zajisté také další spoje.

Více informací na www.idos.cz

Najdete nás na Mendlově náměstí 2 - směr Bazilika Nanebevzetí Panny Marie -  v domě s názvem SALVE.

Do domu vstupte hlavním vchodem a vlevo uvidíte dveře k nám - prostor HOME nebo pokračujete do prvního patra - prostor SUN.

Těšíme se na Vás!

Zdarma lze parkovat na ulicích Úvoz, Výstavní, Veletržní či Pivovarská, za poplatek  na Mendlově náměstí nebo na parkovišti blízko

Nemocnice U sv. Anny. 

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací