Happyoga studio

Jógou k radosti

Jedná se o unikátní komorní studio jógy v samotném srdci malebného a kouzelného Starého Brna.
Nabízíme lekce různých jógových stylů. Naším posláním je budovat vnitřní sílu vedoucí k laskavosti sama k sobě i ostatním.

V našem studiu samozřejmě máme lekce pro naše malé a milé jogínky - dětská jóga.

Důraz ve studiu klademe na spojení přátelského prostředí a profesionálního přístupu. Naše filozofie je jednoduchá: Jógou k radosti ❤️

Věříme, že..

Pohyb je velmi důležitý pro naše zdraví. Jakákoliv aktivita podporující srdečně-cévní systém je skvělá.
Běh, chůze, tenis,... cokoliv, co vás baví a dělá radost. Krásným silným a pružným pohybem je pozdrav slunci.

V každodenních činnostech prohlubte dech, dejte mu hloubku, klid a rytmus.

Plným dechem podpoříme správné držení těla, zlepšíme prokrvení a zklidníme naši mysl. Tu můžeme zklidnit i vědomě pomocí relaxací a meditací.

Rozhýbejte tělo, prohlubte dech, zklidněte mysl - začněte s jógovou praxí ❤️

Čím je Happyoga studio jiné?

V Happyoga studiu Vám poskytujeme ten nejlepší klientský servis. Garantujeme Vám, že s Vámi budou pracovat jen talentovaní a zkušení lektoři. Jsme komorní studio jógy a můžeme si tak dovolit přistupovat k Vám zcela individuálně. Jsme si vědomi toho, že každý klient k nám přichází s jinými potřebami a těší nás, že o ně jako tým Happyoga studia můžeme pečovat. Je nám ctí, že jste si za průvodce na své cestě k radosti vybrali právě nás!

Zvláštní důraz klademe na klidné a přátelské prostředí. Happyoga studio je místem, kde zapomenete na starosti všedního dne. Neboť každý má právo na chvíli pro sebe. Pocit pohody a klidu u nás navozuje už jen jedinečný pohled z oken sálů na Baziliku Nanebevzetí Panny Marie.

Požadujete od svého studia jógy spojení klidného a přátelského prostředí s naprostou profesionalitou? Pak je pro Vás naše Happyoga studio tím pravým.

Od prázdnin 2017 zajišťujeme ZDARMA pravidelné lekce jógy na hradě Špilberk - úterý v 18:00 hodin.

Příjemné letní lekce s krásnou atmosférou opravdu pro všechny ❤️

Poděkování... Komu?

No přece paní Ing. arch. Radmile Velechovské a její pravé ruce Marcele Šťastné (www.raan-atelier.cz) za krásný návrh a úspěšnou realizaci interiéru našeho Happyoga studia - Home. Vytvořily jste jedinečný prostor, který dýchá a umožňuje dýchat. Prostor pro radost z jógy.

Poděkovat chceme také Radce Černocké za nápadité logo a elegantní grafické zpracování našich internetových stránek i všech tiskových materiálů a fotografce Michaele Mrázkové (www.mrazkova.com) za krásné fotky, které můžete na těchto stránkách obdivovat.

Jsme happy, že jste. :-)

Kde Happyoga studio najdete?

Jednoduše přijeďte na zastávku Mendlovo náměstí: tramvaje: č.1, 5, 6,  trolejbusy: č.25, 26, 35, 37. Autobusy č. 50, 44, 84. a zajisté také další spoje.

Více informací na www.idos.cz

Najdete nás na Mendlově náměstí 2 - směr Bazilika Nanebevzetí Panny Marie -  v domě s názvem SALVE.

Do domu vstupte hlavním vchodem a vlevo uvidíte dveře k nám.

Těšíme se na Vás!

Zdarma lze parkovat na ulicích Úvoz, Výstavní, Veletržní či Pivovarská,

za poplatek  na Mendlově náměstí nebo na parkovišti blízkoNemocnice U sv. Anny.