Jogínci

Happy Jogínci

Naše děti žijí v uspěchaném světě. Již v raném věku se ocitají pod tlakem školy, množství kroužků, sportů, videoher, počítačů a vřavy v nákupních centrech. Bohužel si mnohdy neuvědomujeme, jak stresující tyto vlivy pro naše děti jsou. Stále se zrychlující životní tempo může mít zásadní negativní vliv nejen na jejich schopnosti soustředit se a učit se, ale také na přirozenou schopnost dětí radovat se.

Jaké jsou lekce dětské jógy v Happyoga? Podívejte se na www.jogavirtual.cz, kde najdete lekce s Romanou Kláštereckou a Ivkou Pánkovou.

Co je cílem dětské jógy?

Cílem dětské jógy je pomáhat v boji proti těmto tlakům. Pokud si děti již takto brzy osvojí techniky pro rozvoj vlastního zdraví, relaxaci a snižování vnitřního napětí, projdou budoucími životními výzvami s větší lehkostí. Správně prováděná jóga podporuje zdravý tělesný vývoj dětí a může vyrovnat nepříznivé účinky nadměrného sezení. Jóga rozvíjí také tvořivost, představivost, soustředění a pomáhá k sebepoznání a přijetí sebe i druhých. Samozřejmě nedílnou součástí lekce je podpora správného dýchání.

Vedle znalosti provedení jednotlivých ásán, musí být lektor vybaven odbornými znalostmi ontogenetického vývoje dětí, aby mohl ásány vhodně řadit do lekcí odlišených pro různé věkové skupiny.

Naši happy jogínci jsou pyšní adoptivní rodiče papouška ARA ARARAUNA v brněnské ZOO.

Pravidelné kurzy dětské jógy najdete v našem Happyoga studiu pravidelně ve školním roce od října do konce května. 

O prázdninách pro děti máme týdenní kurz Jogínci na prázdninách, denně od 9:00 do 12:00 hodin.

Další letní dětské jógování: 26.7.-30.7.2021

Jóga pro náctilété  2.8. 5.8. 2021 - 9:00 - 10:00

Všichni naši lektoři dětské jógy jsou certifikovanými absolventy kurzu dětské jógy!

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací