POPRVÉ NA JÓGU

Gratulujeme, rozhodli jste pro jógu. Abychom Vám usnadnili váhání co s sebou, připravili jsme pro Vás tyto řádky.

Na lekci přicházejte zhruba 10 - 15 minut před začátkem, ať máte možnost se v klidu převléknout, případně se ještě před cvičením osprchovat, a připravit se tak na lekci, kterou jste si vybrali z rozvrhu studia.

Ve studio jsou k dispozici sprchy, které můžete využít před i po jógové praxi.

Vezměte si s sebou pohodlné oblečení, které nebude omezovat Váš pohyb. Můžete si vzít malý ručník nebo využít našich služeb a ručník si za poplatek 25 Kč zapůjčit ve studiu. Na závěrečnou relaxaci můžete přibrat teplé ponožky (cvičíme naboso), deky jsou k zapůjčení ve studiu.

Dostali jste se do sálu. Pokud máte vlastní podložku, lektor Vám řekne, kam si ji umístit. Pokud podložku nemáte, rádi Vám ji zdarma zapůjčíme.

Z hygienických důvodů je vhodné mít svoji podložku nebo alespoň ručník.

Během lekce jógy se nedoporučuje pít. Při jógové praxi chceme tělo zahřívat. V případě, že se napijeme, dochází k nežádoucímu ochlazení organismu. Navíc pití narušuje plynulost praxe.

Samozřejmě Vám pití nezakazujeme. Do cvičebního sálu si noste pití uzavřené v plastové láhvi.

Nejezte minimálně dvě hodiny před lekcí. Je příjemnější a vhodnější cvičit na prázdný žaludek. Před lekcí nepijte alkohol, jste-li kuřák, není vhodné bezprostředně před i po hodině kouřit.

Přejeme Vám krásnou jógovou praxi.

Na další dotazy Vám rádi odpovíme.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací