Lektoři

Martina Vrbská DiS.

Martina začala pravidelně navštěvovat lekce power jógy před čtyřmi lety, aby ulevila problémům se zády a protáhla a posílila svoje tělo. Postupně začala v józe hledat víc než fyzickou aktivitu. Vše se změnilo po první lekci ashtanga jógy. Začala s pravidelnou praxí na Mysore hodinách pod vedením lektorů Happyoga studia Lucky a Michala. Jejich nadšení pro jógu ji inspirovalo natolik, že se rozhodla stát lektorkou a předávat ostatním pozitivní a terapeutické účinky ashtanga jógy.

Je držitelkou certifikátu Instruktor powerjógy, absolvovala učitelský tréning Ashtanga Yoga – Level 1 pod vedením Jaro Pávka, mezinárodně uznávaného lektora ashtanga jógy. Jóga je pro ni životní cesta neustálého rozvoje, ať už prostřednictvím vlastní praxe, ale i dalším vzděláváním a studiem jógy.

Praxe ashtanga jógy v sobě spojuje fyzickou aktivitu, vnitřní práci na sobě samém, učí soustředění, ponoření se do vlastního klidu a vede k harmonii a transformaci. Především však přináší radost a dobrou náladu do každodenního života. V józe neexistuje žádné omezení věku nebo fyzické zdatnosti, proto není nikdy pozdě začít s jógou. Chce to jen odhodlání postavit se na podložku a začít svůj první Pozdrav slunci.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací