Lektoři

Mgr. Marie Bumbálková

Fyzioterapeutka, masérka a nadšená běžkyně se o power yogu zajímá již od chvíle, kdy se v České republice před deseti lety poprvé začala objevovat. Ve svých pečlivě připravených lekcích vás naučí vnímat své tělo a prožívat pohyb tak, abyste v něm nalezli radost. Maruška usiluje o propojení jógy a fyzioterapie a s úspěchem užívá jógu i při rehabilitaci svých klientů. Pokud vás např. při běhání trápí různé bolesti, neváhejte se na ni po lekci obrátit. Povolanějšího člověka nenajdete.

Magisterský titul získala v oboru fyzioterapie na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Svůj vztah k power yoze prohlubovala i v Kanadě, kde rok žila. Dnes čerpá inspiraci např. v Thajsku, kam se pravidelně jezdí vzdělávat v oblasti thajských masáží.

Jako fyzioterapeuta ji zaujal švýcarský koncept Spiraldynamik, kterým se v posledních letech stále více zabývá. Tato metoda práce s tělem má k józe velmi blízko a i vy se s ní nyní můžete díky Maruščiným lekcím Spirálního cvičení pro zdravá záda seznámit. 

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací