Lektoři

Ing. Lucie Jungwirthová

Jógový svět začala Lucie objevovat v roce 2014. Pod vedením lektorky a majitelky studia Happyoga, Romany Klášterecké, se nejprve věnovala power vinyasa józe a postupně se dostala ke stylu Ashtanga jógy. Ta ji oslovila natolik, že se jí rozhodla věnovat naplno. 

V roce 2015 Lucie absolvovala učitelský trénink první série ashtanga jógy s Davidem Swensonem. Následovaly workshopy s dalšími předními světovými představiteli tohoto stylu jógy (Manju Jois, Nancy Gilgoff, David Williams) a zejména pak učitelský trénink první série (RYT 100) a druhé série (RYT 100) u jejího učitele Jara Pávka.

Nejvíce však Lucie čerpá z vlastní praxe první a druhé série, se kterou prošla také těhotenstvím i poporodním obdobím. Kromě studia ashtanga jógy absolvovala kurz Instruktor jógy (specializace powerjóga) pořádaného Power Yoga Akademií a kurz yin jógy u Romany Klášterecké. Nadto jí vlastní praxi průběžně obohacují další skvělé workshopy a semináře a nespočet lekcí různých stylů jógy.

Jóga pro Lucii znamená radost a klid, který člověka obklopí nejen při praxi na podložce, ale i mimo ni. A právě tyhle pocity se empatická lektorka snaží předávat studentům na svých lekcích. Baví ji pozorovat, když ze sálu účastníci odcházejí happy J

Výběr z absolvovaných školení a workshopů:

2018 – víkendový workshop s Leou Loncar (Brno)

2017 – učitelský trénink ashtanga jógy s Jaro Pávkem - Level 1 (RYT 100), Level 2 (RYT 100), (Bratislava)

2017 – třídenní workshop s Davidem Williamsem (Bratislava)

2017 – kurz Yin jógy s Romanou Kláštereckou (Brno)

2016 – workshop Jógové relaxační techniky se Svatavou Dvořáčkovou (Brno)

2016 – víkendový workshop s Manju Joisem (Praha)

2016 – víkendový workshop s Davidem Swensonem (Graz)

2016 – kurz Instruktor powerjógy u Power Yoga Akademie (150 hod., Brno)

2016 – víkendový workshop s Nancy Gilgoff (Bratislava)

2015 – učitelský trénink ashtanga jógy s Davidem Swensonem (40 hod, Praha)

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací