Lektoři

Bc. Libuše Hanušová

Talentovaná a trpělivá lektorka se zálibou v pilates a józe se ve svých lekcích ráda zaměřuje na pozvolné zlepšení fyzické kondice a na nastolení rovnováhy mezi tělem a duší. Důraz přitom klade na naprosté přijetí vlastního těla a respekt k němu.

Je držitelkou certifikátů pro pilates z Pilates Academy, pro power yogu z Power Yoga Academy, dále pro overball, pilates a port des bras z Blue Gym Academy, pro SM systém z SM systému Brno a pro SM systém se zaměřením na skoliózu z odborného kurzu v systému CŽV fyzioterapeutů.

V lekcích, které u nás vede, vás bude Libuška učit přijetí vlastního těla a jeho nenásilnému protažení. Udělá vše proto, abyste z nich odcházeli uvolněnější a vyrovnanější.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací