Lektoři

Kateřina Klingová

Katka se poprvé s jógou setkala v roce 2012. Zpočátku pro ni byla jóga fyzické cvičení,které pomáhalo bolavému tělu. Postupně si začala uvědomovat, že jóga přináší i dobrou náladu a psychickou pohodu. Pravidelnou praxí, která se stala součástí jejího života pochopila, že propojením dechu,pohybu a mysli dokáže lépe porozumět svému tělu jako celku.A tuto myšlenku a procítění bude předávat i na svých lekcích.

Do studia Happyoga zavítala v roce 2016, kde měla možnost vyzkoušet různé styly jógy. Natolik se jí zde zalíbilo, že se rozhodla stát se sama lektorkou. Je absolventkou kurzu Instruktor jógy 150 hod Power Yoga Akademie Václava Krejčíře v Brně pod vedením Romany Klašterecké. Katka ví, že zde cesta znalostí nekončí a  chystá se k dalšímu jógovému vzdělávání.

Pro Katku je jóga radost a díky józe se cítí HAPPY.

2020 seminář Jóga pro těhotné -Akreditované vydělávací centrum Yoga Wordl

2019 Seminář Jóga pro seniory -Akreditované vzdělávací centrum Yoga World

2019 Workshop Hatha Yoga jako terapie

2019 Instruktor jógy- Akreditované vzdělávací centrum Power Yoga Akademie

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací