Aktuality

Doug Swenson v Happyoga studiu

2. 3. 2019

Dough Swenson, jógový učitel, filozof, spisovatel, milovník přírody a velký propagátor nejen zdravé výživy, ale i celkového zdravého přístupu k životu v souladu s přírodou. Dough měl možnost studovat s mnoha učiteli včetně Dr.Ernest Wood, K. Pattabi Jois, Ramanand Patel a mnoha dalšími. Je autorem knih "Yoga Helps", "The Diet That Loves You Most", "Power Yoga for Dummies", Mastering the Secrets of Yoga Flow" nebo "Pioneering Vinyasa Yoga". 

Doug hodně a rád cestuje a vede semináře a tréninky po celém světě. 

Letos v dubnu (26.4. - 28.4.2019) ho přivítáme také v Happyoga studiu, kde povede celkem 5 tématických workshopů.

Nenechte si ujít příležitost osobně se setkat s legendou a zažít lekci vedenou jedním z nejlepších světových učitelů jógy. Dougovi lekce jsou povzbuzující, kreativní a inspirativní. Své lekce vede s jistotou a lehkostí a vždy je přítomen jeho velký smysl pro humor a nadhled. 

Věřte, že budete odcházet s úsměvem na tváři a s "něčím navíc" uvnitř sebe.

Podrobnosti k lekcím, časový rozvrh a rezervace najdete zde.

Více se o Dougu Swensonovi můžete dozvědět v rozhovoru z Jóga Dnes.

Těšíme se na Vás.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací