Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Happyoga studio

Jógou k radosti

Jedná se o unikátní komorní studio jógy v samotném srdci Starého Brna zaměřené především na power vinyasa yogu. Nabízíme také lekce yin yoga, yin/yang yoga, prenatal yoga, hormonální (vitální) jógahathayoga, ashtanga yoga, mysore lekce, lunch yoga, lunch yoga fit and slim, jóga pro zdravá záda, kurzy power vinyasa jógy, hatha jógy a vitální jógy. V našem studiu máme lekce pro naše malé a milé jogínky.

Důraz ve studiu klademe na spojení přátelského prostředí a profesionálního přístupu. Naše filozofie je jednoduchá: Jógou k radosti.

Happyoga studio tvoří větší sál s kapacitou pro 21 osob a menší sál určený pro individuální lekce.

Čím je Happyoga studio jiné?

V Happyoga studiu Vám poskytujeme ten nejlepší klientský servis. Garantujeme Vám, že s Vámi budou pracovat jen talentovaní a zkušení lektoři. Jsme komorní studio jógy a můžeme si tak dovolit přistupovat k Vám zcela individuálně. Jsme si vědomi toho, že každý klient k nám přichází s jinými potřebami a těší nás, že o ně jako tým Happyoga studia můžeme pečovat. Je nám ctí, že jste si za průvodce na své cestě k radosti vybrali právě nás!

Zvláštní důraz klademe na klidné a přátelské prostředí. Happyoga studio je místem, kde zapomenete na starosti všedního dne. Neboť každý má právo na chvíli pro sebe. Pocit pohody a klidu u nás navozuje už jen jedinečný pohled z oken sálů na Baziliku Nanebevzetí Panny Marie.

Požadujete od svého studia jógy spojení klidného a přátelského prostředí s naprostou profesionalitou? Pak je pro Vás naše Happyoga studio tím pravým.

Chcete si Happyoga studio vyzkoušet?

Pak máte nyní jedinečnou příležitost!

Náš dárek pro vás: 3 lekce za 300,- Kč

Nabízíme Vám tři lekce za pouhých 300,- Kč. Tímto způsobem si můžete za sníženou sazbu naše lekce vyzkoušet a pochopit, proč tolik lidí mění prostřednictvím power yogy svůj život.

Každého z nás přivádí ke cvičení jiná cesta. Může to být cesta zlepšování kondice či zdraví, může jít také o cestu duchovní. Vyberte si tu svou. V Happyoga studiu Vás nikdo nehodnotí ani neposuzuje.

V Happyoga studiu se snažíme, aby byly všechny lekce vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií i fitness úrovní. Naše lekce jsou: zábavné, náročné a transformační.

Všichni naši lektoři jsou absolventy Power yoga akademie (vzdělávací centrum akreditované MŠMT) s bohatými zkušenostmi a dlouhou jógovou praxí.

Poděkování... Komu?

No přece paní Ing. arch. Radmile Velechovské a její pravé ruce Marcele Šťastné (www.raan-atelier.cz) za krásný návrh a úspěšnou realizaci interiéru našeho Happyoga studia. Vytvořily jste jedinečný prostor, který dýchá a umožňuje dýchat. Prostor pro radost z jógy.

Poděkovat chceme také Radce Černocké za nápadité logo a elegantní grafické zpracování našich internetových stránek i všech tiskových materiálů a fotografce Michaele Mrázkové (www.mrazkova.com) za krásné fotky, které můžete na těchto stránkách obdivovat.

Děkujeme také Martinu Sládečkovi za pomoc s různými texty a textíky.

Jsme happy, že jste. :-)

Kde Happyoga studio najdete?

Najdete nás na Mendlově náměstí 2, v domě s názvem SALVE. Do domu vstupte hlavním vchodem a vlevo uvidíte dveře k nám. Těšíme se na Vás!

Zdarma lze parkovat na ulicích Úvoz, Výstavní či Pivovarská, za poplatek pak kolem celého domu.