Happyoga studio

Jógou k radosti

Jedná se o unikátní komorní studio jógy v samotném srdci malebného a kouzelného Starého Brna. Nabízíme lekce power vinyasa yoga, yin yoga, yin/yang yoga, prenatal/postnatal yoga, hormonální (vitální) jógahathayoga, ashtanga yoga, mysore lekce, lunch yoga, lunch yoga fit and slim, jóga pro zdravá záda a také kurzy základů jógy, hatha jógy a vitální jógy.

V našem studiu máme lekce pro naše malé a milé jogínky.

Důraz ve studiu klademe na spojení přátelského prostředí a profesionálního přístupu. Naše filozofie je jednoduchá: Jógou k radosti.

Happyoga studio tvoří větší sál s kapacitou pro 21 osob a menší sál určený pro individuální lekce.

Čím je Happyoga studio jiné?

V Happyoga studiu Vám poskytujeme ten nejlepší klientský servis. Garantujeme Vám, že s Vámi budou pracovat jen talentovaní a zkušení lektoři. Jsme komorní studio jógy a můžeme si tak dovolit přistupovat k Vám zcela individuálně. Jsme si vědomi toho, že každý klient k nám přichází s jinými potřebami a těší nás, že o ně jako tým Happyoga studia můžeme pečovat. Je nám ctí, že jste si za průvodce na své cestě k radosti vybrali právě nás!

Zvláštní důraz klademe na klidné a přátelské prostředí. Happyoga studio je místem, kde zapomenete na starosti všedního dne. Neboť každý má právo na chvíli pro sebe. Pocit pohody a klidu u nás navozuje už jen jedinečný pohled z oken sálů na Baziliku Nanebevzetí Panny Marie.

Požadujete od svého studia jógy spojení klidného a přátelského prostředí s naprostou profesionalitou? Pak je pro Vás naše Happyoga studio tím pravým.

Chcete si Happyoga studio vyzkoušet?

Pak máte nyní jedinečnou příležitost!

Náš dárek pro vás: 3 lekce za 300,- Kč

Nabízíme Vám tři lekce za pouhých 300,- Kč. Tímto způsobem si můžete za sníženou sazbu naše lekce vyzkoušet a pochopit, proč tolik lidí mění prostřednictvím power yogy svůj život.

Každého z nás přivádí ke cvičení jiná cesta. Může to být cesta zlepšování kondice či zdraví, může jít také o cestu duchovní. Vyberte si tu svou. V Happyoga studiu Vás nikdo nehodnotí ani neposuzuje.

V Happyoga studiu se snažíme, aby byly všechny lekce vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií i fitness úrovní. Naše lekce jsou: zábavné, náročné a transformační.

Všichni naši lektoři jsou absolventy Power yoga akademie (vzdělávací centrum akreditované MŠMT) s bohatými zkušenostmi a dlouhou jógovou praxí.

Poděkování... Komu?

No přece paní Ing. arch. Radmile Velechovské a její pravé ruce Marcele Šťastné (www.raan-atelier.cz) za krásný návrh a úspěšnou realizaci interiéru našeho Happyoga studia. Vytvořily jste jedinečný prostor, který dýchá a umožňuje dýchat. Prostor pro radost z jógy.

Poděkovat chceme také Radce Černocké za nápadité logo a elegantní grafické zpracování našich internetových stránek i všech tiskových materiálů a fotografce Michaele Mrázkové (www.mrazkova.com) za krásné fotky, které můžete na těchto stránkách obdivovat.

Děkujeme také Martinu Sládečkovi za pomoc s různými texty a textíky.

Jsme happy, že jste. :-)

Kde Happyoga studio najdete?

Najdete nás na Mendlově náměstí 2, v domě s názvem SALVE. Do domu vstupte hlavním vchodem a vlevo uvidíte dveře k nám. Těšíme se na Vás!

Zdarma lze parkovat na ulicích Úvoz, Výstavní či Pivovarská, za poplatek pak kolem celého domu.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací