Aktuality

Podložky Yoga LAB Design v nabídce studia

5. 12. 2016

V Happyoga studiu se Vám nabízíme jógové pomůcky renomovaných značek v té nejvyšší kvalitě. Především Vám nabízíme co máme vyzkoušené při vlastní jógové praxi a co můžeme doporučit.

Novou společností, která se v našem obchodě objevila je kanadská společnot Yoga LAB Design, která nabízí skvělé a originální podložky na jógu, ručníky a strapy. Podložky Yoga LAB jsou originální svým designem, který je nezaměnitelný. Buďte originální i vy! Podložky Yoga LAB Design jsou to nejlepší, co můžete pro svou praxi používat. Kombinují přírodní kaučuk s povrchem z mikrovlákna, nemusíte na své lekce nosit podložku a ručník. S Yoga LAB Design máte vše v jednom!

Ideální pro jógu, Bikram jógu, Hot jógu, pilates a jsou vhodné pro praxe s vysokou mírou pocení. 
Dodává se s odolným popruhem.
Tip: Na začátku vaší praxe lehce vodou postříkejte podložku a tím zabráníte klouzání na začátku praxe. 
Podložka Yoga LAB Design vám dále nabídne nulový zápach. Při výrobě jsou použité inkousty šetrné k životnímu prostředí a biologicky odbouratelný, 100% recyklovatelný přírodní kaučuk. Podložka neobsahuje silikon, toxická lepidla a ftaláty.
Podložku můžete prát v pračce se saponátem, bez bělidla, na jemný cyklus ve studené vodě. Pro urychlení sušení, zabalte podložku do ručníku a vytlačte přebytečnou vodu, pověste pro usušení. Nepoužívejte sušičku.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací