Popis lekcí

Vitální (hormonální) yoga

Jemná jóga vhodná i pro úplné začátečníky je zaměřená na proudění lymfy, energie, povzbuzení metabolismu a hormonální regulaci. Vitální jóga vychází z hathajógy – jde o pomalé a klidné provádění pozic v závislosti na dechu. Jednotlivé asány jsou zaměřené především na práci s pánevním dnem, stimulaci štítné žlázy a lymfatického systému. Pravidelným cvičením dokáže hlavně žena pozitivně ovlivňovat vnitřní prostředí těla a současně s tím docháže uchovat své tělo pružné a silné, svaly protažené, energii proudící a hormony v rovnováze.

Během lekcí se naučíte pracovat s energetickými uzávěry a osvojíte si asány vitální jógy, které budeme více či méně obměňovat a doplňovat. Seznámíte se také s různými dechovými technikami.

Více o hormonální (vitální) józe se dozvíte v článku od lektorky Karolíny Vaittinen.

Těšíme se na vás ❤️

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací