Aktuality

Letní slunovrat - lekce, workshop

14. 6. 2024

Milí happy jogíni,

léto se pomalu blíží a příští pátek slavíme mezinárodní den jógy a také oslavu slunovratu

Letní slunovrat, nejdelší den v roce, je často vnímán jako čas plný energie, symbolizuje vrchol sluneční energie a světla.

V mnoha kulturách a duchovních tradicích je to čas oslav, obnovy a transformace. Letní slunovrat je přirozeným okamžikem k propojení s rytmy přírody. Toto období je ideální pro načerpání nové energie. Lekce pomůže obnovit vitalitu, posílit tělo a povzbudit mysl. Stejně jako slunovrat představuje rovnováhu mezi dnem a nocí, jógová praxe může pomoci najít vnitřní rovnováhu a harmonii. Lekce věnovaná slunovratu je oslavou energie, posílením životní síly (prány) v našem těle a duši.

Těšíme se na vás v pátek, 21.6. 2024 v 8:30 - 9:30 a 17:00 - 18:00 na speciálních lekcích věnovaných slunovratu a zakončených meditací ke slunci

Pro ty, kteří mají rádi klidné lekce jinové jógy mám přichystaný speciální workshop na oslavu slunovratu a to v sobotu, 22.6. 2024 od 18:00 do 20:00 hodin.

Lekce jinové jógy zaměřená na letní slunovrat a meditaci ke slunci může být obzvlášť významná, protože slunovrat symbolizuje vrchol sluneční energie a čas obnovy. 
Tato jinová lekce jógy zaměřená na letní slunovrat a meditaci ke slunci může být hluboce obnovující a propojující, pomáhající účastníkům naladit se na energii přírody a své vlastní vnitřní síly.

Krásný vstup do léta  - třeba i s námi ❤️

Namaste

Romana