Akce

Letní minikurz - JEMNÁ JÓGA

17. 7. 2023 | 16:30 - 17:30
18. 7. 2023 | 16:30 - 17:30
19. 7. 2023 | 16:30 - 17:30
Happyoga studio
Sál: Home

JEMNÁ JÓGA

Jemná jóga je typ jógy, který se zaměřuje na relaxaci, uvolnění stresu a podporu tělesné a duševní rovnováhy. Jemná jóga se často praktikuje s použitím pomůcek, jako jsou deky, polštáře, bloky a popruhy, aby se podpořila pohodlnost a uvolnění.

Praktiky jemné jógy jsou obvykle méně náročné a intenzivní než jiné formy jógy, jako je například vinyasa nebo ashtanga jóga. Namísto toho se zaměřují na dlouhé, pomalé a hluboké dechové cvičení a statické pozice (asany), které jsou drženy po delší dobu.

Jemná jóga také zahrnuje pranayamu (dechové cvičení), meditaci a relaxaci, aby se podpořila hlubší relaxace a uvolnění těla a mysli. Praktiky jemné jógy jsou vhodné pro všechny úrovně zkušeností a jsou často doporučovány pro ty, kteří trpí stresem, úzkostí nebo bolestí.

Většina jemné jógy se praktikuje v klidném a tichém prostředí, kde se může cvičící soustředit na své dýchání a pocity. Při cvičení jemné jógy se obvykle nepoužívají rychlé nebo náročné pohyby a důraz se kladie na pozornost a pohodlí.

Oblíbená a skvělá lektorka Karolínka vám bude úžasnou průvodkyní v tomto minikurzu.

Lektorka: Karolína Vaittinen

Cena: 510 Kč

Zmeškané lekce v tomto minikurzu nelze nahradit. 

Na kurz není vstup z permanentky, lze zakoupit pouze jako celý. Při neobsazených místech je jednorázová cena 200 Kč/lekce. 
 

Děkujeme za pochopení a těšíme se na setkávání.