Popis lekcí

Prenatal/Postnatal yoga

Lekce je určená pro nastávající maminky nebo maminky po porodu. Jógové pozice jsou upraveny s ohledem na toto specifické období ženy. Těhotenská jóga je praxí ověřený návod na udržení zdraví, odolnosti a psychické pohody.  Cílem lekcí je nácvik jógových pozic a jednoduchých sestav, vhodných i pro domácí praxi, relaxace a správného dýchání. Cvičit můžete začít i posledních měsících těhotenství. Lekce je vhodná také brzy po porodu a přivede Vás zpět k pravidelné jógové praxi. Svůj stav a rozhodnutí cvičit konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Lekce prenatal/postnatal jógy začnou pravidelně opět od září 2020.

Do té doby se na naše nastávající maminky těšíme na lekcích Hatha Yogy, Jógy pro zdravá záda, Yin/Yang jógy, Happy Sunday jógy,

jinové jógy či SUNRISE.

Na recepci, prosím, řekněte, že jste nastávající maminka či maminka po porodu.

Dostanete speciální péči ❤️

Děkujeme za pochopení, těšíme se na Vás ❤️

Namaste ❤️

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací