Popis lekcí

MYSORE - FREESTYLE

MYSORE - FREESTYLE

Říká se, že jóga je jen jedna. Chceme Vám pomoci, objevit Vaši vlastní praxi. Ať už praktikujete hatha jógu, power vinyasa jógu, jinovou jógu nebo ashtanga jógu, nebo si chcete zkusit jen nějaké ásany. Přijďte mezi nás a sdílejte svoje zkušenosti. Lekce je vhodná pro ty, kteří touží po vlastní praxi. Na úrovni pokročilosti nezáleží. Nebojácní, zvědavci, mladí či se zkušenostmi, hlavně ti, kteří touží po nových zážitcích. Uvidíte, že půjde jen o vlastní dech a důvtip Vašeho ducha. FreeStyle mysore má připomenout, že jóga je především individuální cesta každého z nás. 

V této lekci budeme ctít jógovou praxi ve stylu mysore, tedy lekci kde spolu učitel a student komunikují. Na začátku lekce je dobré se koncentrovat. Pomůžeme s výběrem techniky. Potom se protáhnout. Vybereme ásany. Následně se zahřejeme. Projdeme pozdravy slunce. Pak můžeme přistoupit k vlastní kreativitě. Třeba i splnit si nějaký ten sen (stoj na hlavě, královského holuba, nebo páva). Na závěr ukončíme lekci ve stylu ashtanga yogy (padmaasana a relax). Na lekci bude hrát hudba.

Těšte se jednou měsíčně v sobotu od 18:00 - do 19:15 hodin. 

 11.1., 25.1., 29.2., 7.3., 4.4. 2020.

Lektor: Jan Novák

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací