Popis lekcí

Ashtanga vinyasa yoga - vedená lekce

Jedná se o dynamický druh cvičení. Skládá se z přesně daného pořadí pozic – ásan – propojených vinyasou, aby celek tvořil plynulou sestavu. Lekce jsou fyzicky náročné, vyžadující disciplínu a soustředěnost. Při cvičení se využívá dech udždžají. Praktikování tohoto dechu vede ke zvýšení jeho intenzity a síly, což vede k lepší kondici a posílení těla. Součástí této praxe jsou bandhy – uzávěry – udržující pránu v těle. Většina pozic se drží staticky na 5 nádechů. Učitel lekci vede a navádí studenty, aby cvičili ásany v určitém pořadí tak, jak po sobě v dané sérii následují. Náročnější pozice se dají modifikovat, každá se dá provést v jednodušší variantě, ale pořadí se nemění. Tradičně vedená lekce obsahuje celou první sérii Ashatnga jógy. Přijďte si Ashtangu  vyzkoušet, zcela jistě obohatí Vaši dosavadní jógovou praxi.

Nyní v rozvrhu najdete i Ashtanga Vinyasa Yoga - na každý den a pro všechny - lekce je vhodná pro všechny a začátečníci jsou vítáni. Půjdete krok za krokem ashtangovou jógovou praxí. Po lekcích je vždy prostor pro individuální dotazy.

Těšíme se na vás ❤️

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací