Lektoři

MuDr. Zuzana Hírešová

Jóga je pro Zuzku vyjádřením kalokagathie – spojení krásy těla a duše.

Láska k pohybu a tanci ji provází celý život. Od dětství se protančila až k scénickému tanci a baletu, kterému se nepřestala věnovat ani během studií na Lékařské fakultě MU v Brně. Pravidelně navštěvovala hodiny v Baletní škole I. V. Psoty. Svoje vědomosti a zkušenosti ze světa baletního tance již dlouhé roky s nadšením předává jako trenérka baletní přípravy mladým moderním gymnastkám.

Jógu si Zuzka zamilovala díky šťastné náhodě, a to nečekanému pozvání kamarádky na hodinu „power jógy“. Dynamicky uvolňující pohyb se splynutím mysli si Zuzku okamžitě získal. Rozhodla se prohloubit si svoje nadšení a vědomosti. Úspěšně absolvovala kurz instruktorky jógy se specializací powerjóga pod záštitou Power Yoga Akademie v srpnu 2016, dále absolvovala seminář u Pavla Hájka se zaměřením na jógu pro děti. Svoje vědomosti má v plánu si nadále rozšiřovat dalším studiem a praxí jógy.

Jako lékařka-psychiatrička se józe s nadšením věnuje i v rámci pracovní náplně a jógu praktikuje se svými pacientkami. V léčbě pohybem, který působí na tělo i duši blahodárně, vidí Zuzka budoucnost nejen v „jógovém světě“.

A kdy s jógou nejlépe začít? To necháme na Vás, ale v lekcích u Zuzky je to možné téměř s prvními dětskými krůčky

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací