Lektoři

Petra Čermáková

K józe Petru přivedla její maminka, která chtěla skrz jógovou podložku naučit svou dceru balancovat nejen na oné podložce, ale především v životě. Po první společné lekci sice moc velký úspěch nesklidila, ale jelikož na první dojem se nemá dát, postupně našla parťáka na dynamické lekce powerjógy v jejich domovském městečku v podhůří Orlických hor. 

Petra tak v roce 2011 objevila nejen lásku na celý život, ale otevřel se před ní úplně nový svět. Od té doby se snaží využít všech možností k dosažení nových poznatků a prohloubení své vlastní jógové praxe. Přes lekce Vaška Krejčíka a Jakuba Šambergera, přednášku hormonální jógy Dinah Rodrigues a workshopy Barbory Hu jí cesta zavedla až do kouzelného studia Happyoga v Brně, kde v srpnu 2019 dokončila kurz Instruktor jógy 150h pod záštitou Power Yoga Akademie. 

Petra je studentkou Fyzioterapie na Fakultě sportovních studií Masarykovy univerzity, kde prohlubuje své znalosti o lidském těle a práci s ním. Díky studiu se dostala i k praxi s dětmi a jeden semestr vedla malé jogínky v mateřské školce. Jelikož jí práce s dětmi přirostla k srdci, rozhodla se v ní pokračovat. Na konci září se chystá na seminář Jóga pro děti. 

Skrz další semináře a workshopy se těší až načerpá další jógovou inspiraci, kterou Vám poté bude moct předávat na podložkách. 

2019 Power yoga akademie – Instruktor jógy 150 hodin (powerjóga, hathajóga)

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací