Lektoři

Mgr. Pavla Burešová

Tuto lektorku si power yoga našla před více než 10 lety. Už v roce 2006 se pak mohli zájemci o power yogu účastnit jejich prvních samostatných lekcí, které od začátku představovaly promyšlené, harmonické celky. I dnes v nich ásána plynule přechází v ásánu, protažení v posílení a v relaxaci. Žádná pozice přitom nezůstane nevysvětlená. Neboť, jak Pavla věří, jedině správně pochopenou pozici lze správně provádět. Není divu, že je Pavla oblíbená také u začátečníků, z jejichž pokroků se raduje spolu s nimi.

Je držitelkou nejen certifikátů pro power yogu basic a power yogu advanced, ale také certifikátu Jóga pro těhotné systémem A. Smékalové.

Pro Pavlu je power yoga nejlepší formou aktivního odpočinku. Přijďte si na některou z jejích lekcí power yogy aktivně odpočinout spolu s ní! 

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací