Lektoři

Bc. at Bc. Miroslava Šobáňová

Tato mladá, věčně dobře naladěná a přátelská lektorka začala s jógou již v útlém věku. Nejdříve ji brala jako doplněk k jiným sportovním aktivitám, postupně ale pochopila, že jde o víc než o strečink pro bolavé svaly, a józe cele propadla. Pomáhá jí totiž posouvat hranice a rychleji dosahovat jejích cílů, a to jak ve sportu, tak v každodenním životě.

Mirka je vystudovaná fyzioterapeutka (a také ekonomka) na Masarykově univerzitě. Jako fyzioterapeutka má tak přístup k nejmodernějším trendům v oblasti péče o lidské tělo, které do svých lekcí průběžně zařazuje. Z jejích hodin se budete vracet klidnější, spokojenější a plní energie.

Je absolventkou prestižní Power yoga akademie Václava Krejčíka v Praze. Své znalosti a lektorské dovednosti měla příležitost prohloubit také v německém Řezně, kde se józe intenzivně věnovala. 

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací