Lektoři

Lea Urbanovská

Lea se s jógou poprvé sešla náhodou v roce 2016. Z dočasné náhrady za běh a sporty, které museli kvůli zranění stranou, se postupně, lekci za lekcí, stávala součást všeho. Připomínka, že tady a teď a sám pro sebe, někdy docela stačí. 

Na józe má ráda, že cílem praxe není být nejlepší a porazit ostatní. Jde o to, pořád vlastním tempem a s vlastním dechem pokračovat na své cestě a naučit se respektovat nejen své tělo, ale i svoji mysl a dech. Netlačit je tam, kam v daný moment nechtějí, a dech se vytrácí. Když dáme bokem naše ego, praxi si užijeme stejně. V józe taktéž neexistuje jediná správná varianta, jak má pozice vypadat. Vše se dá udělat tak, aby se pozice jen neprotrpěla, ale abychom si ji mohli užít, prožít a taky se zasmáli.

A hlavně, abychom dýchali. 

Na svých lekcích Vás bude s úsměvem nabádat k tomu, ať jóga na podložce nezačíná a nekončí. Společně s nadšením a spokojeností po praxi ať přestupuje dál i ta laskavost k sobě sama a okolí. Může se ale stát, že se u toho zapotíte.

Lea nyní končí Lékařskou fakultu, takže, nejen o těle, toho rozhodně ví hodně a vy jste zajisté v těch správných rukách :-)

Vzdělávání:

2019

Power yoga akademie 150 hodin - MŠMT - Instruktor jógy 

2018

Vinyasa flow anebo jak na hravé jógové sekvence,  Anna Píchová, Happyoga - Brno

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací