Lektoři

Bc. Kristina Dvořáková

Kristina se s jógou poprvé setkala náhodou ve vlaku prostřednictvím časopisu JÓGA DNES, a aniž to tehdy tušila, koupila si jízdenku na nikdy nekončící jízdu plnou radosti, poznání a posouvání vlastních limitů.

Jóga pro ni na začátku znamenala jen jedno z dalších fyzických cvičení. Nikdy nebyla příliš ohebná a vlastně měla pocit, že jóga pro ni není. Do některých pozic, které byly na internetu prezentovány, jako jedny ze základních dovedností každého správného jogína, měla pocit, že se vlastně nikdy nedokáže správně „poskládat.“

Postupem času se ale z fyzického „cvičení“ stalo něco víc. Přestal nikdy nekončící boj s neposlouchajícím tělem a přišlo uvědomění toho, že i když ta pozice nevypadá učebnicově, tak je vlastně správná.

A tímto přijetím se jóga se stala nedílnou součástí jejího života. Důležitým a nezbytným doplňkem aktivit jako je silový trénink a běh. Podložka na jógu pravidelně vyráží na všechny extrémní překážkové závody, kterých se Kristina účastní. Tělo i mysl dokáže před i po každém závodě jóga krásně naladit a uvolnit.

Je velmi osvobozující si uvědomit, že jóga je opravdu pro každého. Naše tělo nás nemusí do některých pozic nikdy pustit, ale přesto můžeme mít z praktikování jógy radost. I to byl jeden z důvodů, proč se Kristina rozhodla absolvovat lektorský kurz jógy. Vybrala si Happyoga studio, které poznala prostřednictvím Jóga Virtual a doporučení Václava Krejčíka. Zde našla nejen skvělé zázemí pro absolvování kurzu, ale také místo, kde je praktikování jógy opravdovou radostí, jak už ze samotného názvu vyplývá.

A proč si vybrat právě tuto lektorku? Zaručeně uvolníte a posílíte své tělo, ať již vyznáváte aktivní životní styl nebo celý den sedíte či stojíte v práci. 

Kristina se na vás všechny moc těší.

Vzdělávání:

2019

Instruktor jógy 150 hodin – powerjóga, hathajóga -  Power Yoga Akademie s.r.o.

Workshop: Súrja Namaskár - Pozdrav slunci – Jóga Virtual

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací