Lektoři

Ing. Karolína Vaittinen

Kdo chápe jógu jako klíč k vnitřní vyrovnanosti, našel v Karolíně tu pravou lektorku. Právě takové pojetí jógy totiž do svých lekcí vitální (hormonální) jógy přináší. Naučí Vás, jak s pomocí tohoto systému nejen posílit a protáhnout tělo, ale také, jak získat větší odolnost vůči každodennímu stresu. Dbát přitom bude především na tolik důležitý soulad dechu s pohybem.

K józe ji přivedly bolesti zad po porodu. Od první lekce věděla, že našla to pravé, a jóga už ji nepustila. Naopak nastartovala sérii změn v její mysli i životě: Karolína se začala cítit zdravější, klidnější a zcela přirozeně změnila i svůj dosavadní jídelníček. Dnes se věnuje józe každý den a kromě toho také předává poznatky a zkušenosti, získané velmi intenzivním studiem, jako lektorka dál.

Ačkoli je už držitelkou certifikátu pro Hatha Yogu z Power Yoga Akademie, vzdělává se i nadále tak, aby byly její lekce maximálně kvalitní. 

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací