Lektoři

Eva Zedníková

Tato laskavá a trpělivá lektorka s neobyčejným výtvarným nadáním se k józe poprvé dostala přes svou švagrovou, kterou není nikdo jiný než zakladatelka Happyoga studia Romana. Jóga pro Evu představuje relaxaci na všech úrovních: na té fyzické, duševní i duchovní.

V Happyoga studiu se Eva stará o malé jogínky v kategorii 7-11 let. Jako pedagožka pro druhý stupeň ZŠ má k tomu ideální předpoklady. V jejích lekcích jí jde především o to, aby v dětech podporovala radost z pohybu. Přeje si, aby získaly dobrý fyzický základ na celý další život.

Eva je nejen lektorkou jógy, ale také instruktorkou pro plavání kojenců a batolat. Děti různého věku jsou zkrátka její život. 

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací