Lektoři

Mgr. Daniela Komárková

Tato zkušená a všestranná lektorka tráví v různých tělocvičnách volný čas již od dětství. Její lekce power yogy usilují o přesah do reálného života tím, že studenta nutí přemýšlet jinak - celostně. Svými lekcemi, ve kterých není místo pro hodnocení či porovnávání, učí studenty brát sami sebe takové, jací jsou. Věří, že jóga není a nemůže být závod. Závodění je koneckonců dost a dost ve všedním životě.

Je držitelkou certifikátů Body&Mind instruktor (FISAF), Jóga pro těhotné systémem A. Smékalové (FISAF), Therapy joga Workshop (O. Tajovská), Prana Flow Yoga Inspiration Workshop (K. Mikulandová), Mantry v józe Workshop (Guru Sansar Kaur) nebo třeba Dětská jóga (H. Luhanová).

Ať už praktikuje jednodušší či složitější ásány, ať se přitom nachází na trávě nebo na podložce, jóga Daniele vždy daruje klid a radost ze života. To samé přinese power yoga s ní jistě i vám. 

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací