Kurzy

Hatha Yoga - začátečníci a mírně pokročilí

Pondělí 19:30 - 20:40

Od 21. 9. 2020 do 30. 11. 2020

Sál: Home

Počet lekcí: 8

Cena: 1440Kč

Hatha jóga, neboli královská jóga (Radža jóga), je pramatkou všech dnešních stylů jógy a obsahuje ásany, dechové, očistné, meditační a relaxační techniky. Hatha jóga představuje spojení, spojení nás samotných se sebou, s naším tělem a naším dechem. 

Kurz je vhodný, jak pro začátečníky, tak pokročilé. Jednotlivé lekce jsou zaměřeny na určité skupiny ásan, od základních k pokročilejším pozicím s důrazem na bezpečný a zdravý pohyb. Lekce jsou koncipovány v pomalejším tempu s delšími výdržemi. Hatha jóga pomáhá udržovat funkční hluboký stabilizační systém, pružnost těla a klid mysli. Každá hodina obsahuje různé dechové (pranayamické) techniky, mantry, mudry a relaxační techniky, které celý systém jógy dotvářejí. Každá lekce je tedy jedinečnou zkušeností a možností prohloubit svou praxi i poznání sebe sama.

Lektor: Alena Kumi - Agyare

Kurz není: 28.9., 26.10.a 16.11. 2020.

Lektor: Alena Kumi - Agyare

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací