Aktuality

Jak Happyoga pomáhala v roce 2017

30. 5. 2018

Určitě jste mnozí z Vás v loňském roce zaznamenali některý z našich charitativních projektů. Chceme jako studio pomáhat podle našich možností a tam, kde to má smysl. Dělá nám to radost :)

Největší z akcí byla podpora útulku pro opuštěná zvířata Interpespenzion www.interpespenzion.estranky.cz. Na podporu útulku byla vyrobena první série náramků Happyoga. Koupí tohoto náramku přispěl každý z Vás 100 Kč na útulek. Další aktivitou na podporu útulku byla poslední lekce naší letní série na Špilberku a nakonec také předvánoční lekce, kdy celý výdělek byl opět věnován útulku.

Již druhým rokem také sponzorujeme chov papouška Ara ararauna v brněnské ZOO jménem našich jogínků, kteří vždy v rámci letního tábora papouška navštěvují :).

Celkem jsme v roce 2017 s Vaší pomocí předali útulku Interpespenzion 18.000 Kč a 2.000 Kč ZOO Brno.

Pevně věříme, že i nadále budete podporovat charitativní aktivity studia a pomáhat společně s Happyoga studiem. Plánů na rok 2018 máme opět více. , Ve studiu jsou již  k dispozici nové letošní náramky, tentokrát červené :)

Děkujeme Vám všem!

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací