Akce

Tajemství balančních pozic

14. 3. 2020 | 10:00 - 13:00
Happyoga Studio
Sál: Sun

Balanční pozice na nohou či rukou jsou tvořeny jedinečnou kombinací koncentrace, flexibility, síly a rovnováhy. Společně budeme na workshopu objevovat krásy a tajemství této skupiny ásan, ukážeme si možné alternativy jak bezpečně a hravě tyto pozice provádět. Neodmyslitelnou součástí balančních pozic je také pochopení, jaká je funkce ruky a nohy v jógových pozicích.

V průběhu workshopu projdeme lekcí zaměřenou nejdříve na balanční pozice na nohou (rovnovážný bojovník, strom, půlměsíc, tanečník, orel) a následně svou pozornost přesuneme k balančním pozicím na pažích (prkno, boční prkno, vrána, boční vrána, éka pada koundinyásana, astavakrásana, tittibhásana).

Workshop je určen pro všechny úrovně pokročilosti J

Cena: 600 Kč

Lektor: Anna Píchová

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací