Akce

K síle a flexibilitě s využitím pomůcek v praxi

9. 3. 2019 | 13:00 - 16:00
Happyoga studio
Často vnímáme pomůcky jako něco, co pomáhá v počátku praxe či při různých zdravotních omezeních nebo dostat se do pozic tak, abychom si neubližovali a současně si je dokázali užít. Přitom pomůcky najdou uplatnění i pro pokročilé adepty jógy, ať už k budování síly či flexibility.
Během workshopu budeme hodně cvičit. Ukážeme si jak využít bloky k posílení především středu těla, vnitřního stabilizačnho systému a paží. Projdeme detailnější asánovou praxi od základních pozic k pokročilejším variantám. Vyzkoušíme těžší pozice s využitím pomůcek, na které není v běžné lekci prostor. A nebude chybět ani prostor pro pořádné protažení hlavně za pomocí pásů, které zase dokáží hodně pomoci v pozicích, kde je potřebná flexibilita. K jógové praxi nám poslouží ale i obyčejná zeď.
Nakonec si krátce představíme i pomůcku - yoga wheel, která má zatím místo hlavně v domácí praxi než ve studiích.
Workshop je vhodný pro kohokoliv, kdo se nebojí silovějších pozic
lektor: Karolína Vaittinen
Cena: 600 Kč

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací