Akce

Jóga na Svojanově s Honzou Novákem

14. 6. 2019 | 01:00 - 01:00
16. 6. 2019 | 01:00 - 01:00
Svojanov

Městys Svojanov je malebná obec na hranicích Pardubického kraje nedaleko Letovic. Uprostřed lesa zde najdete původní stavení, která si snaží zachovat dobovou podobu i v moderní době stavitelství. Můžete pozorovat říčku Křetínka, která protéká údolím a zapomenout tak na urychlenou dobu, která se k Vám přes vysoké kopce nedostane. A ať už přijedete autem, na kole nebo přijdete po svých, hrad ani kostelík nepřehlédnete. Nejen toto jsou důvody, proč jsem se rozhodl Vás pozvat na příjemné jógové soustředění pod gotickým hradem Svojanov.

Nabízím Vám prožití své jógové praxe tak trochu venkovským způsobem, i když ve zcela modernizovaných prostorách opravené radnice. Zacvičíte si a pak se vydáte na výlet do blízkého okolí. Na hrad, přehradu nebo do lesů na kole či pěšky. Večerní hodiny využijeme k meditaci, nebo grilování.

Co zahrnuje cena víkendového soustředění:

* 5 lekcí jógy (Hatha, Power Vinyasa, Yin Yang, Ashtanga yoga)

* 2 meditační sezení (cca 30 min)

* ubytování 3 dny/2noci

* sobotní posezení u ohně

* nádherné klidné místo na kraji Vysočiny, kde žijí duchové

Lektor: Honza Novák

Rezervace:

Facebook - www.facebook.com/events/517452995415025/

honza.novak.sladova@gmail.com

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací