Akce

Hravé jógové sekvence

12. 10. 2019 | 10:00 - 13:00
Happyoga Studio
Sál: Sun

Chtěli byste jógu praktikovat doma, ale tápete, jak poskládat jednotlivé pozice za sebe? Stává se vám, že se postavíte na podložku a najednou nevíte, co cvičit? Jste lektor/ka a chcete nečerpat inspiraci či si zopakovat, jak na sestavování lekcí?

Na workshopu si na úvod krátce vysvětlíme aspekty jednotlivých skupin ásan (pozice ve stoji, předklony, záklony, rotace a inverze) a jak je zařadit do své vlastní jógové sekvence tak, abychom využili jejich maximálního potenciálu a mohli si tak užít hravou a bezpečnou jógovou praxi.

Teoretické poznatky pak aplikujeme do praxe, kde budeme společně procházet několika sekvencemi zaměřenými na určitou „peak pose“ nebo skupinu pozic. Takže na workshopu budeme hlavně cvičit J Na závěr bude také prostor pro individuální konzultace a dotazy.

Na workshopu jsou vítány všechny úrovně pokročilosti J

Lektor: Anna Píchová

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací