Akce

(Aštánga) jóga pod povrchem - David Dostál

6. 10. 2018 | 11:30 - 18:30
Happyoga studio

Tento workshop bude o fyzické praxi (tj. ásanách) a konkrétně o tom, co při není není vidět, ale přesto to je důležité – a to jak prakticky, tak teoreticky. Budou nás zajímat především dvě témata: 

1.) Technika provedení ásan. Jednotlivé ásany totiž můžeme dělat mnoha způsoby a málokdy je jen jedna správná varianta. Jsou ale varianty, které mohou být užitečnější anebo třeba vhodnější, pokud jsme tužší (nebo naopak protaženější). Tady si budem zkoušet víc věcí i prakticky.

2.) Indiviudální anatomické rozdíly a jejich vliv na naší praxi. Stejně jako se lišíme v obličeji, liší se i stavba našeho tělo. Proto bude jedna ásana vypadat u různých lidí různě. V této části se podíváme na trochu víc toerie – ukážeme si, jak se stavba těla liší a jak to pak ovlivňuje možnosti naší praxe. Hlavně si povíme, co to pro nás znamená při cvičení/učení.

Obsah workshopu vychází především z ásanové praxe, tak jak je v Aštánga józe podle K. Pattabhi Joise, ale pokud máte svou vlastní ásanovou praxi v jakémkoli stylu, tak jste také vítáni. 

11:30 - 13:00 - MYSORE PRAXE

13:00 - 14:00 - pauza na oběd

14:00 - 18:30 - praxe, povídání

Cena: 1500 Kč

Cena za oba dny workshopu 6.-7.10.2018 je 2.000 Kč

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací