Akce

Ashtanga Yoga - proskočte do druhé série

2. 11. 2019 | 10:00 - 13:00
Happyoga Studio
Sál: Home

První a druhá série ashtanga yogy tvoří jeden celek, jeden pár. Jsou jako yin a yang a navzájem se doplňují. Není potřeba praktikovat dokonale první sérii, abychom se pustili do té druhé, ani není potřeba se jí bát. Jakmile zvládáme projít celou první sérii bez neustálého koukání do taháku a pocitu, že v ní padneme za vlast, je akorát čas se pustit do té druhé. Vykročte tedy vstříc druhé sérii.

Na začátku workshopu bude zkrácená vedená první série, abychom připravili mysl a tělo. Po krátké přestávce společně projdeme krok po kroku počátek druhé série, dále některé vybrané pozice, co následují, povíme si, o čem druhá série je, a bude zde i prostor pro Vaše dotazy tak, abyste měli dobré základy pro vlastní praxi. Na závěr bude i seznámení a nácvik jednoduché pranayamy.

Těší se na Vás

Marťa a Michal

Cena: 600 Kč

Lektor: Martina Vrbská a Michal Jurzykowski.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací