Akce

Ashtanga Yoga - denní praxe s lehkou hlavou

5. 10. 2019 | 10:00 - 13:00
Happyoga Studio
Sál: Sun

Ashtanga yoga - denní praxe s lehkou hlavou 

Ashtanga yoga je opředená řadou mýtů. Pojďme se společně na některé podívat!

Co si pod pojmem ashtanga yoga představit? V čem se liší od jiných stylů jógy? Proč téměř každý den vstupujeme na podložku, co se stane, když se jí někdy vyhneme, a jak si udržet pravidelnou praxi s lehkou hlavou? Řekneme si, jaký je rozdíl mezi Mysore praxí a vedenou lekcí, co jsou tzv. série a jaké jsou mezi nimi rozdíly. 

Některé odpovědi získáme již při společné praxi vedené I. série. Ukážeme si, že ashtanga není určená pouze “pokročilé” fyzicky zdatné jogíny, ale že je pro všechny, kteří o ni mají zájem. 

Povíme Vám vše, co víme, co jsme vlastní praxí a zkušenostmi zjistily, i to, co nám předali naši učitelé. Budeme si povídat například o dechu, fyzické praxi a jednotlivých sekvencích pozic, historii ashtanga yogy či olejových lázních a zodpovíme Vaše dotazy.

Těší se na Vás

Iva a Lucie

Cena: 600 Kč

Lektor: Lucie Jungwirthová a Iva Pánková

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací